Новини

Підписатися на RSS

26.02.2015 року відбулися загальнокомбінатовські батьківські збори випускних груп КЗ ЮМНВК. Перед батьками виступили директор комбінату Завадський О.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Устинська О.Л., які надали роз’яснення про порядок закінчення навчального року та випуск учнів 11-х класів. Особливу зацікавленість в батьків випускників викликали питання проведення державної підсумкової атестації та державної кваліфікаційної атестації, на які було надано змістовну відповідь. Окремим питанням було розглянуто успішність та стан відвідування учнями занять.

19.02.2015 року в Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках проведення атестації педпрацівників відбувся захист творчих звітів практичних психологів та соціальних педагогів області. За результатами звіту було відзначено систему роботи практичного психолога комунального закладу «Южноукраїнський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Добросоцької Світлани Іванівни.

     1. МОН підготувало і направило в Міністерство фінансів лист про включення МНВК для фінансування за рахунок субвенцій. (Який буде результат???)

     2. Готується лист МОНу до Департаментів (Управлінь) освіти стосовно функціонування МНВК та недопущення їх безпідставної ліквідації в умовах обмеженого фінансування галузі освіти.

     3. ДПА з технологій проводяться за вибором учнів. Завдання для ДПА можна використовувати зі збірників останніх років.

     4. Комбінатам займати активну позицію в районі по збереженню МНВК. Пропонувати заходи по економії фінансування.